breaking news

Злодії на Уралі тричі за день грабували одну і ту ж квартиру

Декабрь 30th, 2016 | by News
Злодії на Уралі тричі за день грабували одну і ту ж квартиру
Новости
0

В місті Богданович Свердловської області злодії три рази за день грабували одну і ту ж квартиру . Про інцидент повідомили в регіональній поліції. За даними відомства, зловмисники проникли в квартиру чоловіка. Двері в оселі була відкрита, а господар, який перебував в стані алкогольного сп'яніння, спав.

Злодії, яким терміново потрібні були гроші на спиртне, викрали телевізор, здавши видобуток в ломбард. Там поцікавилися, де пульт від техніки, і грабіжники повернулися в чужу квартиру. Крім пульта вони прихопили пральну машину, яку також здали в ломбард. Виручені гроші були витрачені на алкоголь і закуску.

Увечері напої закінчилося, і друзі знову пішли до знайомої квартиру. Виявивши двері закритою, вони не розтерли і, так як квартира перебувала на першому поверсі, проникли в неї через балкон. На цей раз злодії вирішили вкрасти газову плиту, однак через габарити вона не пройшла через отвір. Тоді зловмисники розійшлися по домівках, де їх і затримали поліцейські.

За фактом події порушено кримінальну справу за статтею «Крадіжка з проникненням у житло». Один з підозрюваних в скоєнні злочину зізнався.

Фото: Michaela Begsteiger / imagebroker / globallookpress