breaking news

Захарова розповіла про спроби демократів помститися Трампу за перемогу

Декабрь 31st, 2016 | by News
Захарова розповіла про спроби демократів помститися Трампу за перемогу
Новости
0

Обраний президент США Дональд Трамп не є «кандидатом Москви», а зворотні твердження, які лунають з США — брехня. Про це заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова в інтерв'ю РІА Новини.

«Це якраз один з елементів інформаційної війни. Це ж не так. Не було проросійських кандидатів (на виборах американського президента), був один Русофобський кандидат », — сказала вона, пояснивши, що має на увазі Хілларі Клінтон.

«Якщо говорити про зовнішньополітичний курс демократів і Хілларі Клінтон, то все, про що вони говорили в контексті міжнародних відносин, так чи інакше було пов'язане з демонізацією Росії», — додала представник зовнішньополітичного відомства.

Як зазначила Захарова, останнім часом складається враження, що представники Демократичної партії США намагаються помститися республіканцеві Трампу за перемогу на виборах.

«Що минає адміністрація (Барака Обами) не залишає спроб погіршити двосторонні відносини, не розуміючи, що далі вже нікуди. Таке відчуття, що тепер команда демократів намагається помститися Трампу за перемогу, приймаючи просто абсурдні рішення за місяць до його вступу на посаду », — уклала Захарова.

Фото: Vicki Diaddezio / ZUMAPRESS.com/ Globallookpress