breaking news

«Заплатіть хоч за" Україну "!» — Корабели в Миколаєві вимагають повернути борги із зарплати

Декабрь 31st, 2016 | by News
«Заплатіть хоч за
Новости
0

В українському Миколаєві понад 100 працівників Суднобудівний завод імені 61 комунара вийшли на мітинг біля будівлі обласної державної адміністрації, про це повідомляє портал «Миколаївські вісті». Корабели вимагають повернути багатомільйонні борги із зарплати.

Співробітники заводу передали голові облдержадміністрації В'ячеславу Боню резолюцію, в якій сказано, що підприємство не виплачує працівникам зарплату з 2014 року. Загальна сума заборгованості перед співробітниками перевищила 45,5 мільйона гривень (більше 101 мільйона рублів — прим. Ред. ), окремою статтею вказана заборгованість за утримання крейсера «Україна».

За словами голови профспілки заводу Миколи Головченко, станом на лютий 2016 року Міноборони України заборгувало корабелам понад 15,5 мільйона гривень тільки за зміст стоїть на приколі недобудованого крейсера «Україна».

«Дайте з людьми розрахуватися хоча б по крейсеру. Якщо ще підрахувати внесок трудового колективу на крейсері за цей рік, то, за моїми підрахунками, це більше 20 мільйонів. Допоможіть нам домогтися виплати хоча б цих грошей », — звернувся Головченко до глави адміністрації.

Фото: nikvesti.com