breaking news

Washington Post пояснила, куди проникли хакери, нібито зламали енергомережу в США

Декабрь 31st, 2016 | by News
Washington Post пояснила, куди проникли хакери, нібито зламали енергомережу в США
Новости
0

Washington Post, яка раніше повідомила про злом нібито російськими хакерами енергетичної мережі США, уточнила, що мова йде лише про проникнення в офісний комп'ютер. Про це пишуть РИА Новости.

Нагадаємо, раніше газета, пославшись на власні джерела в американській адміністрації, написала про виявлення вірусної програми в системі електроенергетичної компанії Burlington Electric.

Раніше співробітники ФБР видали главам ключових комунальних підприємств країни коди, які приписують «російським хакерам», і компанія в Вермонті виявила їх у своїй системі.

При цьому в керівництві Burlington Electric повідомили, що після перевірки комп'ютерів небезпечна програма була виявлена ​​лише на одному ноутбуці, який навіть не пов'язаний з енергетичною мережею.

Нагадаємо, в жовтні офіційні представники американського розвідуправління заявили, що «російські хакери» здійснили ряд кібератак на виборчі системи країни . Пізніше ЦРУ звинуватило Москву в проникненні в партійні сервери Демократичної партії. Так російські хакери нібито допомогли Дональду Трампу перемогти на виборах президента 8 листопада. Ніяких доказів участі в кібератаці Росії влади США так і не надали. Москва усі звинувачення заперечує.

29 грудня адміністрація президента США Барака Обами ввела нові санкції проти дев'яти російських установ, підприємств та фізичних осіб. Також Америка закрила два житлові комплекси, які вважаються дипломатичної власністю РФ, і оголосили персоною нон грата 35 російських дипломатів в США.

Фото: Silas Stein / dpa / globallookpress