breaking news

Важливі зміни в законах Росії в 2017 році

Декабрь 30th, 2016 | by News
Важливі зміни в законах Росії в 2017 році
Новости
0

З 1 січня 2017 року набирає чинності ряд змін в законах, які серйозно позначаться на житті росіян.

Деяким категоріям громадян збільшать пенсійний вік. Йдеться про державних службовців. З першого місяця нового року пенсійний вік буде збільшуватися поступово — щорічно по півроку. В результаті він повинен вирости до 65 років у чоловіків і до 63 років у жінок .

Крім того, з 1 січня буде обмежена діяльність колекторів. Раніше президент РФ Володимир Путін підписав указ, який наділяє Федеральну службу судових приставів (ФССП) повноваженнями з нагляду за колекторами з першого дня нового року. Після цієї дати свої обов'язки зможуть виконувати лише ті колектори, які потрапили до реєстру .

Також з 1 січня для фізичних осіб буде спрощена процедура оголошення себе банкрутом. Розмір держмита, яку треба заплатити, тепер становитиме не шість тисяч рублів, а всього 300 рублів .

Перший місяць нового року принесе і зміни в Законі від 13 липня 2015 р № 218-ФЗ «Про державну реєстрацію нерухомості», і тепер оформити документи на нерухомість стане зручніше і швидше. Створення Єдиного державного реєстру нерухомості дозволить подавати заяви на кадастровий облік і реєстрацію прав .

З 1 січня росіяни зможуть оформити поліс ОСАГО в електронному вигляді. Крім того, посилиться відповідальність покупців електронних полісів за надання неправдивих даних. В цьому випадку страхова компанія зможе стягнути з клієнта всю виплату потерпілому .

В новому році в Росії почне працювати угоду про скасування подвійного оподаткування між РФ і Китаєм. Тепер кредити КНР для російських компаній стануть більш дешевими, тоді як бізнесу виводити капітали в Азію через цю країну стане складніше .

Фото: Sergey Smirnov / Global Look Press