breaking news

Українська дитяча письменниця жбурнула дрібницею в касирку через російської мови

Декабрь 31st, 2016 | by News
Українська дитяча письменниця жбурнула дрібницею в касирку через російської мови
Новости
0

Українська письменниця книг для дітей Лариса Ніцой влаштувала скандал в одному з магазинів, жбурнула в касирку дрібницею і пообіцяла подати на торгову мережу в суд через те, що співробітниця відповідала їй російською мовою. Свій «подвиг» Ніцой описала на особистій сторінці в Facebook.

За словами письменниці, вона кілька разів зажадала від касирки розмовляти українською, однак та продовжувала відповідати їй російською. Тоді Ніцой влаштувала істерику і жбурнула дрібницею в співробітницю магазина. Підійшов адміністратор вибачився за касирку, проте Ніцой відмовилася «прощати» співробітницю, прочитала гнівну одповідь і зажадала, щоб дана працівниця більше її не обслуговувала, інакше «вона за себе не ручається».

Крім того, Ніцой пригрозила позовом торгової мережі «за дискримінацію українців» і пообіцяла відсудити у неї велику суму, якої вистачить як мінімум на автомобіль і квартиру в українській столиці.

На даний момент пост письменниці зібрав майже три тисячі лайків і сотні схвальних коментарів. Деякі користувачі намагаються звернутися до розуму автора і звернути увагу на її неетичну поведінку, що сприяє розпалюванню ворожнечі, проте більшість читачів Ніцой гаряче підтримали вчинок української письменниці.

Фото: Андрій Ніцой / Facebook