срочные новости

Проамериканські волонтери в Сирії тричі «врятували» одну і ту ж дівчинку в різних місцях

08.11.2016
Проамериканські волонтери в Сирії тричі «врятували» одну і ту ж дівчинку в різних місцях
Мир
0

Гуманітарну організацію «Білі каски» викрили у брехні. Проамериканський волонтерський рух розповсюдило в Мережі фотографії, на яких нібито рятують мирних жителів в Сирії. На трьох знімках зображена одна і та ж дівчинка, але в різних місцях. Такий збіг виявив сирійський кореспондент Аббас Джума.

«Актори в білих касках рятують одну і ту ж дівчинку в трьох різних місцях. А кажуть, в Сирії немає хорошого кіно », — прокоментував журналіст знімки в своєму мікроблозі в Twitter.

Це вже не перший подібний випадок. У жовтні 2015 року, після того, як ВКС РФ почали наносити авіаудари по «Ісламському державі» в Сирії, в Мережі почали з'являтися фотографії з нібито знищеними будинками мирних жителів. Тоді на своїй сторінці в Twitter «Білі каски» опублікували фотографію пораненої дівчинки.

У підписі до знімка говорилося: «Сьогодні Росія завдала удару по Хомсу. Убито 33 мирних жителя, в тому числі троє дітей ».

Але користувачі Мережі швидко виявили, що насправді знімок був зроблений 25 вересня за п'ять днів до вильоту російської авіації в Сирію.

Гуманітарна організація «Білі каски» — це так звана одна з найбільших неурядових організацій на території Сирії, яка фінансується Заходом. За непідтвердженими даними, її спонсорує американський мільярдер Джордж Сорос.

Фото: IBN_MOHAMMAD / Twitter

КАК ДОБАВИТЬ САЙТ В БЕЛЫЙ СПИСОК?