срочные новости

Президент «Терека» був помічений в суддівській на матчі з «Рубіном» — ЗМІ

31.10.2016
Президент «Терека» був помічений в суддівській на матчі з «Рубіном» — ЗМІ
Новости
0

Президент футбольного клубу «Терек» Магомед Даудов був помічений в суддівській кімнаті під час матчу між грозненской командою і казанським «Рубіном» в 11-му турі чемпіонату Росії, передає портал «Бізнес Online».

За даними ресурсу, під час зустрічі в підтрибунному приміщенні біля суддівської кімнати було також помічений глава Чечні Рамзан Кадиров. Однак в прес-службі «Терека» всю цю інформацію спростували, назвавши її «чиєїсь хворої фантазією».

Матч між «Тереком» і «Рубіном» пройшов 22 жовтня в Грозному і завершився з рахунком 3: 1 на користь господарів. По ходу зустрічі арбітр вилучив з поля двох гравців казанської команди: Мійо Цакташа і Карлоса Самбрано, а також призначив пенальті у ворота «Рубіна».

За даними порталу «Р-Спорт», інформацію про можливу зустріч з суддями спростував також заступник керівника департаменту суддівства та інспектування Російського футбольного союзу Олексій Миколаїв. Він заявив, що «суддівську кімнату в перерві матчу 11-го туру чемпіонату Росії між« Тереком »і« Рубіном »не відвідували сторонні особи».

Фото: Саїд Царнаев / РІА Новини

КАК ДОБАВИТЬ САЙТ В БЕЛЫЙ СПИСОК?