breaking news

Поклонська назвала Леніна і Гітлера «нелюдами, які пролити море крові»

Ноябрь 3rd, 2016 | by News
Поклонська назвала Леніна і Гітлера «нелюдами, які пролити море крові»
Интервью
0

Депутат Держдуми Наталія Поклонська поставила в один ряд Леніна і Гітлера. Як написала колишній прокурор Криму в своєму пості присвяченому імператору Миколі II і Дня народної єдності, «Ленін, Троцький, Гітлер, Мао Цзедун»  — це «нелюди XX століття», що пролили « море людської крові ».

Вона підкреслила, що їхні імена не викликали такого відторгнення, як «убитий зі своєю сім'єю добрий і шановний пане».

Поклонська звернула увагу на те, що імператор кардинально поліпшив добробут свого народу і був зарахований в XX столітті до лику святих.

Депутат Держдуми в своєму пості знову звернулася до фільму Олексія Учителя «Матильда». Прем'єра картини, який розповість про відносини російського імператора Миколи II і прима-балерини Матільди Кшесинской, призначена на 30 березня 2017 року.

Поклонська заявила, що ролик фільму, розтиражований в Мережі, «викликає безліч питань і обурення глядачів».

«З цими питаннями люди і звернулися до мене як до депутата Державної Думи. Люди вже розцінюють цей фільм як антиправославної провокацію і мають право так говорити, бо вони висловлюють свою думку »,  — зазначила вона.

«Складається враження, що авторам фільму не так вже й важлива історична складова картини»,  — додала Поклонська, задаючись питанням, що прославляє і культивує цей фільм. Колишній прокурор Криму також запевнила, що не планує дивитися картину.

Раніше Поклонська звернулася до генпрокурора Росії Юрія Чайки з вимогою перевірити фільм, оскільки вважає його «загрозою національній безпеці». Пізніше режисер стрічки повідомив, що прокуратура, уважно вивчивши матеріали фільму Олексія Учителя «Матильда», не знайшла в ньому ніяких порушень .

Фото: Максим Блінов / РІА Новини