breaking news

Після смерті Джорджа Майкла продажу його альбомів різко пішли вгору

Декабрь 31st, 2016 | by News
Після смерті Джорджа Майкла продажу його альбомів різко пішли вгору
Новости
0

Після смерті Джорджа Майкла продажу його альбомів різко пішли вгору. А хіт співака під назвою «Last Christmas» вперше з моменту свого виходу потрапив в «десятку» британських чартів. Про це повідомляють РИА Новости з посиланням на France Press.

За даними видання, трек Майкла «Last Christmas» розташувався на сьомій сходинці офіційного хіт-параду Великобританії. Це — вперше за більш ніж 30 років свого існування. За цей тиждень композиція прозвучала в ефірі радіостанцій більше 3,5 млн разів.

Музичний альбом кращих пісень Джорджа Майкла Ladies and Gentlemen, випущений в 1998 році, буквально за кілька останніх днів виріс в продажах на 56,25 відсотка.

Нагадаємо, Джордж Майкл (уроджений Георгіос Кіріакос Панайоту) помер 25 грудня у віці 53 років у себе вдома, в англійському графстві Оксфордшир. Причиною його смерті стала серцева недостатність.

Раніше The Daily Mirror написала про те, що після відходу Джорджа Майкла залишилися не виданими три його альбому. Їх робочі назви: Trojan Souls, Extended Plaything і White Light.

Фото: Pascal Potier / ZUMAPRESS / globallookpress