breaking news

Новорічна артилерія: будь феєрверків варто побоюватися на Новий рік

Декабрь 31st, 2016 | by News
Новорічна артилерія: будь феєрверків варто побоюватися на Новий рік
Новости
0

На одному з найбільших ринків Москви існує цілий склад контрафактної піротехнічної продукції, де придбати петарди, салюти і вертушки може будь-хто, в тому числі дитина. Кореспондент «Зірки» перевірив, наскільки просто купити в столиці підроблені феєрверки напередодні Нового року.

Виявилося, що придбати контрафактну піротехніку дійсно нескладно, треба лише трохи відійти від основних торгових рядів. Кореспонденту «Зірки» вдається придбати коробку з підробленим салютом, хоча і з невеликою часткою конспірації, але без особливих проблем. Така несертифікована продукція при використанні може покалічити.

Проте контрафактна піротехнічна продукція не є основною із загроз безпеки під Новий рік, оскільки її з кожним роком стає менше. Головною проблемою є недотримання техніки безпеки при запуску новорічних феєрверків.

Запускати їх рекомендують виключно далеко від житлових будинків, перед цим переконавшись, що коробка коштує рівно. Нахилятися над ними також категорично заборонено. Якщо виріб не спрацювало, необхідно почекати як мінімум п'ять хвилин і утилізувати його, помістивши в воду на кілька годин. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим в тому, що нещасний випадок не затьмарить свято.