breaking news

Меркель в новорічному посланні озвучить головну загрозу для Німеччини

Декабрь 31st, 2016 | by News
Меркель в новорічному посланні озвучить головну загрозу для Німеччини
Новости
0

Канцлер Німеччини Ангела Меркель у своєму новорічному посланні до жителів назве головну загрозу для країни. Як пишуть РИА Новости з посиланням на прес-службу Меркель, такою вона вважає тероризм.

Відзначається, що, на думку канцлера, найважчим випробуванням для країни в плином багатьох років був і залишається ісламістський тероризм. У нинішньому році його прояви торкнулися центр Німеччини — Вюрцбург і Ансбах, а кілька днів тому тероризм дався взнаки на різдвяному базарі в Берліні .

Німецьке держава, як стверджує Меркель, робить все можливе для того, щоб забезпечити громадянам безпеку і свободу. «Ця робота ніколи не закінчиться, і саме в цьому році служби безпеки отримають більше підтримки», — наголошується в тексті новорічного звернення.

Темою номер два в промові Меркель стане майбутнє Європейського союзу і парламентської демократії. Як вважає канцлер, у багатьох в цьому році склалося відчуття, що цього майбутнього немає. Однак, це не так.

Європа рухається, запевнила Меркель, але це відбувається дуже повільно . «Вона рухається насилу, їй доводиться боротися з глибокими ранами, такими як вихід країни-учасника об'єднання ЄС».

Незважаючи на всі наявні проблеми в пошуку загального внутрішнього європейського рішення, Меркель вважає за необхідне не припиняти процес. Потрібно прагнути повертатися в рамки окремих держав.

Фото: Markus Schreiber / dpa / globallookpress