срочные новости

Ільдара Дадіна оглянуть незалежні лікарі — ФСВП

02.11.2016
Ільдара Дадіна оглянуть незалежні лікарі — ФСВП
Новости
0

Незалежні лікарі 2 листопада відвідають виправну колонію ІК-7 в Сегежский районі Карелії, щоб оглянути укладеного Ільдара Дадіна, який заявив про тортури. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на слова заступника директора ФСВП Росії Валерія Максименко.

«Дадіна в колонії відвідають незалежні медичні фахівці, які проведуть його обстеження на предмет виявлення будь-яких тілесних ушкоджень або травм, які свідчать про фізичне насильство», — розповіли у ФСВП.

Раніше ЗМІ опублікували лист активіста до дружини, в якому Дадінью стверджує, що в Сегежский колонії ІК-7 його катували і неодноразово відправляли в штрафний ізолятор. За даними УФСІН Карелії, до нього дійсно застосували спецзасоби через відмову покинути камеру і спроб схопити співробітників колонії за одяг.

В грудні 2015 року Ільдар Дадінью був засуджений до трьох років ув'язнення за неодноразове порушення встановленого порядку проведення зборів. Пізніше йому знизили термін до двох з половиною років. Слідчий комітет Росії вже почав перевірку за фактом звернення ув'язненого. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков пообіцяв що Володимиру Путіну обов'язково повідомлять про заяву Дадіна.

Фото: fsin.su

КАК ДОБАВИТЬ САЙТ В БЕЛЫЙ СПИСОК?