breaking news

Глава Росспоживнагляду: святкова їжа не повинна бути торішньої

Декабрь 31st, 2016 | by News
Глава Росспоживнагляду: святкова їжа не повинна бути торішньої
Новости
0

Глава Росспоживнагляду головний санітарний лікар Росії Анна Попова розповіла, як не зіпсувати здоров'я і новорічні свята. Про це пише РІА Новини.

«Базові правила полягають в тому, щоб правильно харчуватися, пити чисту, безпечну воду і знизити всілякі ризики від впливу навколишнього середовища, забрудненого повітря», — зазначила Попова.

За її словами, їжа повинна бути безпечною, а також потрібно пам'ятати про помірних фізичних навантаженнях, щоб залишатися в тонусі.

«Їжа повинна бути безпечною, не повинна бути минулорічної, вона повинна зберігатися належним чином в холодильнику, повинна бути правильно упакована», — заявила Попова.

Глава Росспоживнагляду підкреслила, що термін зберігання салатів обчислюється не днями, а годинами, оскільки в заправках до салатів «мікроби ростуть з великим задоволенням». Вона закликала любителів застіль до поміркованості.

«За періодом надмірностей все одно настане день, коли ви подивіться на себе в дзеркало і скажете:" Боже мій, що ж зі мною стало ?! ". Щоб цього не сталося, потрібно пам'ятати про своє здоров'я постійно », — уклала головний санітарний лікар Росії.

Фото: Олександр Кряжев / РІА Новини