breaking news

Експерти підрахували у скільки обійдеться олів'є в різних регіонах Росії

Декабрь 31st, 2016 | by News
Експерти підрахували у скільки обійдеться олів'є в різних регіонах Росії
Новости
0

Напередодні Нового року експерти вирішили з'ясувати в яку суму обійдеться салат олів'є жителям різних регіонів країни. Про це пише «Российская газета».

Для цього, фахівці підрахували вартість набору продуктів для традиційного новорічного столу. До нього увійшли: 300 грамів вареної ковбаси, 5 яєць, 200 грамів картоплі, по 100 грамів моркви, цибулі, свіжого огірка та яблук. Також в список потрапили 150 грамів майонезу і 1 банка зеленого горошку.

Після аналізу з'ясувалося, що середня вартість салат в порівнянні з 2015 роком зросла більше ніж на 2 відсотки.

Найдоступнішою святкова закуска виявилася в Мордовії. До речі, в минулому році було саме також. Тут олів'є обійдеться жителям в 182,91 рубля. Як запевняють фахівці, все через те, що вартість овочів для салату в республіці нижче, ніж в цілому по країні.

Друге місце, як і в минулому році, показала Калмикія, де набір інгредієнтів для частування склав 188,04 рубля. Тут важливу роль зіграла відносно невисока ціна на варену ковбасу, встановлена ​​в регіоні.

Почесна бронза — у Татарстан, який за підсумками 2015 го навіть до п'ятірки лідерів не потрапив. Тут традиційний для свята салат вийде в 196,27 рубля.

На четвертому місці з 197,38 рубля — Волгоградська область. Цей регіон може похвалитися тим, що ціни на продукти для олів'є за рік впали в середньому на 3 рубля.

На п'ятому місце — Липецька область, де ціна традиційного страви за рік зросла на 3 відсотки до 197,74 рубля.

Найдорожчим олів'є вийшов на Чукотці — 526,76 рубля, що майже в три рази перевищує вартість закуски в Мордовії.

Фото: Pravda Komsomolskaya / Russian Look / globallookpress