срочные новости

Бабуся Наташі Корольової зібралася бігти з України

31.10.2016
Бабуся Наташі Корольової зібралася бігти з України
Киев
0

Девяносточетирехлетняя бабуся Наташі Корольової, яка проживає в селі Липки під Вишгородом, готує втечу з України. Після того як СБУ заборонило російській співачці відвідувати батьківщину терміном на п'ять років звинувативши її в підтримку приєднання Криму, стара родичка Королевою вирішила перебратися до онуки в Москву. Про це повідомляє портал «Комсомольська правда в Україні» з посиланням на директора палацу «Україна» Романа Недзельського.

За його словами 14 грудня Королева повинна була виступити з концертом в в палаці, але захід скасували, назвавши артистку «загрозою національній безпеці». В результаті втрати концертного залу і, відповідно, державного бюджету склали близько півмільйона гривень.

Недзельський стверджує, що бабуся Соня вже повідомила Королевою про свої плани. «Внучка, їжу з України до тебе. А то якщо помру, то ти мене і поховати не зможеш »,  — аргументувала свій вчинок жінка.

Нагадаємо, раніше сама співачка пояснила, що в результаті набрав чинності заборони у неї більше немає шансів побачити свій рідний дім. На Україні у Корольової, крім бабусі, є ще й мати.

Фото: natellanatella / instagram

КАК ДОБАВИТЬ САЙТ В БЕЛЫЙ СПИСОК?