«Ростов» програв «Атлетіко» в матчі Ліги Чемпіонів

02.11.2016
Новости
0

Російський футбольний клуб «Ростов» на виїзді програв мадридському «Атлетіко» в матчі Ліги Чемпіонів і втратив шанси на вихід в плей-офф, про це повідомляє «Чемпіонат».

Зустріч суперників по групі D завершилася з рахунком 2: 1 на користь господарів, причому, переможний гол іспанці забили вже в доданий час. Першим м'яч в ворота суперників забив нападник «Атлетіко» Антуан Грізманн, він же став і автором переможного голу на 93-й хвилині. У «Ростова» на 30-ій хвилині зустрічі відзначився іранський форвард Сердар Азмун.

В результаті «Атлетіко» набирає 12 очок і достроково проходить в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, посівши першу сходинку в таблиці групи D. Російський «Ростов» після програшу виявився на 4-му місці і втратив шанси на вихід в плей- офф.